AGCO DT180
Dane techniczne
| Marka | AGCO |
|---|---|
| Nazwa modelu | AGCO DT180 |
| Lata budowy | 2002 - 2004 DT Series |
| Moc | 215 hp |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | AGCO DT180 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 2002 - 2004 DT Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do AGCO DT180 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do AGCO DT180 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do AGCO DT180 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | AGCO |
| Fabryka | Beauvais, France |
| Model | DT180 |
| Marka | AGCO |
Silnik
| Średnica/skok | N/A |
|---|---|
| Moc | 215 |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | N/A |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 633 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1300 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | N/A |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | 18,500 lbs |
| Rozstaw osi | 121 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 203 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 98.2 in |
Pojemność
| Paliwo | 120 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | 3/3N |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 18,000 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | 3/3N |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 181 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 47 |
| Kąt odwrócenia | 38 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 7641 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | AGCO FL600 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 152 inches |
| Zasięg na ziemi | 103 inches |
| Zasięg wywrotu | 26 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | 6952 lbs |
| Szerokość łyżki | 96 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 6.1 s |
| Czas wywrotu łyżki | 2.7 s |
| Czas opuszczania | 4.4 s |
| Czas powrotu | 2.2 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 1000 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 18 forward and 6 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center pressure flow compensated (PFC) |
|---|---|
| Ciśnienie | 2900 psi |
| Zawory | 4 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 29 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 215 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 180 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 160.22 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz