AGCO GT75
Dane techniczne
| Marka | AGCO |
|---|---|
| Nazwa modelu | AGCO GT75 |
| Lata budowy | 2004 - 2007 GT Series |
| Moc | 83 hp |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | AGCO GT75 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 2004 - 2007 GT Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do AGCO GT75 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do AGCO GT75 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do AGCO GT75 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | AGCO |
| Fabryka | Italy |
| Model | GT75 |
| Marka | AGCO |
Silnik
| Średnica/skok | 4.37x5.71 inches |
|---|---|
| Moc | 83 |
| Kompresja | 16.7:1 |
| Pojemność skokowa | 512.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 237 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1299 |
| Emisja | Tier III |
| Kontrola emisji | selective catalytic reduction (SCR) |
| Maksymalna moc | 350 hp |
| System paliwowy | high-pressure common rail |
| Ogrzewanie wstępne | thermostart |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | N/A |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | 12.5 |
| Szerokość tylna | 55.1 to 74.8 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 420/85R34. Rear: 480/80R50 |
| Długość | 151.6 in |
| Maksymalna waga | 38,890 lbs |
| Oś przednia | Suspension optional |
| Oś tylna | Bar: 4.33 by 118 inches |
| Wysokość (kabina) | 141 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | 10.8 |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 76.7 in |
Pojemność
| Paliwo | 23.7 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 3520 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 21,336 lbs |
| Haki z przodu | 3 |
| Haki holownicze | Category 3 |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | 11,020 lbs |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 119 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 44 |
| Kąt odwrócenia | 17 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 3000 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | AGCO FL200 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 93 inches |
| Zasięg na ziemi | 72.6 inches |
| Zasięg wywrotu | 24.5 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | 3487 lbs |
| Szerokość łyżki | 72 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Two-post folding ROPS. Cab optional with air-conditioning. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | continuously variable transmission |
| Napędy końcowe | inboard planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | electro-hydraulic |
| Obroty silnika | 1000@1970; 1000E@1605 |
| PTO przednie | optional |
| Obroty z przodu | 1000 |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 16 forward and 8 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | synchro-shuttle |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | PowerMaxx CVT |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | 22.7 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 14 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 83 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 74 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz