AGCO RT135
Dane techniczne
| Marka | AGCO |
|---|---|
| Nazwa modelu | AGCO RT135 |
| Lata budowy | 2004 - 2005 RT Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | AGCO RT135 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 2004 - 2005 RT Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do AGCO RT135 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do AGCO RT135 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do AGCO RT135 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | AGCO |
| Fabryka | Beauvais, France |
| Model | RT135 |
| Marka | AGCO |
Silnik
| Średnica/skok | 4.252x4.724 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 18.5:1 |
| Pojemność skokowa | 402.5 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 531 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1149 |
| Emisja | Tier III |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | 170 hp |
| System paliwowy | electronic common rail fuel injection |
| Ogrzewanie wstępne | grid heater |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | 14,440 lbs |
| Rozstaw osi | 113.8 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 60.5 to 120 in |
| Waga (obciążona) | 18,575 lbs |
| Szerokość z przodu | 61.2 to 89.2 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 10.00x16. Rear: 18.4R42 (2WD) |
| Długość | N/A |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | Bar: 3.23 by 87.7 inches |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 100 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II/IIIN |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 14,500 lbs |
| Sterowanie | electronic lower-link |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 9,391 lbs |
| Haki z przodu | optional |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II/IIIN |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 178 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 48 |
| Kąt odwrócenia | 38 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 7641 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | AGCO FL600 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 139 inches |
| Zasięg na ziemi | 103 inches |
| Zasięg wywrotu | 27 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | 6952 lbs |
| Szerokość łyżki | 96 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 6.1 s |
| Czas wywrotu łyżki | 2.7 s |
| Czas opuszczania | 4.4 s |
| Czas powrotu | 2.2 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard with optional automatic climate control. |
| Blokada dyferencjału | electro-hydraulic front and rear |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | optional |
| Obroty z przodu | 1000 |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | infinite (2-range) forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | PowerMaxx CVT |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | Auto-6 |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 120 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center pressure flow compensating (PFC) |
|---|---|
| Ciśnienie | 2900 psi |
| Zawory | 4 or 5 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | 29 gpm |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 135 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 108.36 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz