CaseIH MX120 Maxxum
Dane techniczne
| Marka | CaseIH |
|---|---|
| Nazwa modelu | CaseIH MX120 Maxxum |
| Lata budowy | 1997 - 2002 Maxxum Series |
| Moc | 120 hp |
| Typ ciągnika | Tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | CaseIH MX120 Maxxum |
|---|---|
| Typ ciągnika | N/A |
| Lata budowy | 1997 - 2002 Maxxum Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do CaseIH MX120 Maxxum od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do CaseIH MX120 Maxxum online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do CaseIH MX120 Maxxum już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | CaseIH |
| Fabryka | Racine, Wisconsin, USA |
| Model | MX120 Maxxum |
| Marka | CaseIH |
Silnik
| Średnica/skok | 3.70x4.21 inches |
|---|---|
| Moc | 120 |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 136 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | Tier IV |
| Kontrola emisji | exhaust-gas recirculation with diesel particulate filter |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | electronic high-pressure common rail direct injection |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 11.00-16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 18.4R-38 |
| Waga (transportowa) | 11,300 lbs |
| Rozstaw osi | 110.7 in |
| Prześwit z przodu | 23.75 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 60 to 88 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | 60 to 88 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 8x16. Rear: 14.9-24 |
| Długość | 197.7 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | 92.7 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 72 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 17.5 |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 900 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II/IIIN |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 8,393 lbs |
| Sterowanie | electronic lower link |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 2800 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II/IIIN |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 153 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 50 |
| Kąt odwrócenia | 25 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2,450 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Case IH L300 (76mm cyl) |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 126 inches |
| Zasięg na ziemi | 93 inches |
| Zasięg wywrotu | 38 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 72 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 3.6 s |
| Czas wywrotu łyżki | 2.5 s |
| Czas opuszczania | 2.6 s |
| Czas powrotu | 3.0 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Cab standard. Two-post folding ROPS available. |
| Blokada dyferencjału | electrically-actuated wet disc |
| Skrzynia biegów | Continuously Variable Transmission (CVT) |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 16 forward and 12 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 65 (ROPS) |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center pressure flow compensated (PFC) |
|---|---|
| Ciśnienie | 2950 psi |
| Zawory | 2 to 4 |
| Całkowity przepływ | 28.9 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 17.5 gal |
| Wydajność pompy | 25 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 120 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 105 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz