CaseIH MX285 Magnum
Dane techniczne
| Marka | CaseIH |
|---|---|
| Nazwa modelu | CaseIH MX285 Magnum |
| Lata budowy | 2003 - 2006 Magnum Series |
| Moc | 287 hp |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | CaseIH MX285 Magnum |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 2003 - 2006 Magnum Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do CaseIH MX285 Magnum od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do CaseIH MX285 Magnum online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do CaseIH MX285 Magnum już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | CaseIH |
| Fabryka | Racine, Wisconsin, USA |
| Model | MX285 Magnum |
| Marka | CaseIH |
Silnik
| Średnica/skok | 3.70x4.21 inches |
|---|---|
| Moc | 287 |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 136 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2000 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 1853 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1400 |
| Emisja | Tier IV |
| Kontrola emisji | exhaust-gas recirculation with diesel particulate filter |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | electronic high-pressure common rail direct injection |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | 20,200 lbs |
| Rozstaw osi | 118.3 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | 31,500 lbs |
| Szerokość z przodu | 60 to 88 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 8x16. Rear: 14.9-24 |
| Długość | N/A |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | 92.7 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 160 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 45.5 |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 1000 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | III/IIIN |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | electronic draft control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 2800 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | III/IIIN |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | differential hydraulic wet disc |
| Kabina | Surveyor Cab standard with air-conditioning. Optional automatic climate control. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | Continuously Variable Transmission (CVT) |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 1000 (1.75) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 18 forward and 4 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 135 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center pressure flow compensated (PFC) with parallel priority |
|---|---|
| Ciśnienie | 2950 psi |
| Zawory | 3 to 5 |
| Całkowity przepływ | 38.6 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 45.5 gal |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 287 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 240 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 203.74 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz