CaseIH Puma 140
Dane techniczne
| Marka | CaseIH |
|---|---|
| Nazwa modelu | CaseIH Puma 140 |
| Lata budowy | 2008 - 2011 Puma Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | CaseIH Puma 140 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 2008 - 2011 Puma Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do CaseIH Puma 140 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do CaseIH Puma 140 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do CaseIH Puma 140 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | CaseIH |
| Fabryka | Basildon, England |
| Model | Puma 140 |
| Marka | CaseIH |
Silnik
| Średnica/skok | 4.095x5.197 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 410.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | Tier IV |
| Kontrola emisji | selective catalytic reduction (SCR) |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | electronic high pressure common rail direct injection |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | 13,230 lbs |
| Rozstaw osi | 107.8 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | 61.8 to 89.2 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 420/85R24. Rear: 480/80R50 |
| Długość | N/A |
| Maksymalna waga | 35274 lbs |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | Flange Bar: 4.125 by 98 inches 104 by 2489 mm Bar: 4.125 by 112 inches 104 by 2844 mm Bar: 4.125 by 119 inches |
| Wysokość (kabina) | 132.5 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 79 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 19.6 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 960 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | 2/3N |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | electronic draft control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 19180 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | Cat. 3 |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | 2/3N |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 167 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 56 |
| Kąt odwrócenia | 43 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | CaseIH L760 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 129 inches |
| Zasięg na ziemi | 107 inches |
| Zasięg wywrotu | 31 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | differential hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard with air-conditioning. Optional suspended cab. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | continuously variable transmission (CVT) |
| Napędy końcowe | inboard planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | independent* |
| Obroty z przodu | 1000/1000E (1.375) |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 18 forward and 6 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | powershift with EconoGear |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 120* |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center pressure flow compensated (PFC) |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 2 to 4 |
| Całkowity przepływ | 43.7 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 19.6 gal |
| Wydajność pompy | 26.5 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 120 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 99.9 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz