CaseIH Steiger 385QT Quadtrac
Dane techniczne
| Marka | CaseIH |
|---|---|
| Nazwa modelu | CaseIH Steiger 385QT Quadtrac |
| Lata budowy | 2008 - 2010 |
| Moc | 385 hp |
| Typ ciągnika | Tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | CaseIH Steiger 385QT Quadtrac |
|---|---|
| Typ ciągnika | N/A |
| Lata budowy | 2008 - 2010 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do CaseIH Steiger 385QT Quadtrac od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do CaseIH Steiger 385QT Quadtrac online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do CaseIH Steiger 385QT Quadtrac już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | CaseIH |
| Fabryka | Fargo, North Dakota, USA |
| Model | Steiger 385QT Quadtrac |
| Marka | CaseIH |
Silnik
| Średnica/skok | 4.09x5.20 inches |
|---|---|
| Moc | 385 |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 410.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2000 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | Stage IV |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 30 or 36-inch tracks |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 30 or 36-inch tracks |
| Waga (transportowa) | 48,150 lbs |
| Rozstaw osi | 154 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | 16.7 |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 380/85R28. Rear: 460/85R38 |
| Długość | N/A |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 44 in |
Pojemność
| Paliwo | 300 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 1000 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | 4N |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 19,728 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 14586 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | 4N |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | articulated crawler |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | integrated hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard with heat and A/C, optional Luxury cab |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | 19-speed partial power shift |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent optional |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 1000 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 540@1969; 540E@1546; 1000@1893; 1000E@1621 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | 1000 |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 16 forward and 2 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | powershift |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 175 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | N/A |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 4 to 5 |
| Całkowity przepływ | 40 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 385 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 339 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz