Challenger MT645C
Dane techniczne
| Marka | Challenger |
|---|---|
| Nazwa modelu | Challenger MT645C |
| Lata budowy | 2009 - 2010 |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Challenger MT645C |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 2009 - 2010 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Challenger MT645C od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Challenger MT645C online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Challenger MT645C już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Challenger (a part of AGCO) |
| Fabryka | Beauvais, France |
| Model | MT645C |
| Marka | Challenger |
Silnik
| Średnica/skok | 4.37x5.71 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 16.7:1 |
| Pojemność skokowa | 512.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 874 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1500 |
| Emisja | Interim Tier 4 |
| Kontrola emisji | selective catalytic reduction (SCR) |
| Maksymalna moc | 270 hp |
| System paliwowy | electronic high-pressure common rail |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 380/85R34 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 480/80R46 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 122.2 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 58.5 to 119.5 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 480/70R34. Rear: 520/85R46 |
| Długość | 223.2 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | Bar: 4.33 by 118 inches |
| Wysokość (kabina) | 133.1 in |
| Prześwit | 22.4 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 118 in |
Pojemność
| Paliwo | 159 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 26.4 |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 775 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | III |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 26,460 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 21,336 lbs |
| Haki z przodu | III |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | III |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | 11,020 lbs |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 187 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 55° |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 5610 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | 4950 lbs |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard with heat and air-conditioning. Optional heated seat, power adjustable mirrors, and automatic temperature control. |
| Blokada dyferencjału | electro-hydraulic front and rear |
| Skrzynia biegów | continuously variable transmission |
| Napędy końcowe | planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 1000E/1000 (1.75) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | electro-hydraulic |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | independent* |
| Obroty z przodu | 1000 (1.375) |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | infinite forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | continuously variable transmission |
| Pojemność oleju | 70.8 qts |
| Nazwa | Techstar CVT |
| Pojemność | 70.8 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 240* |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center load sensing |
|---|---|
| Ciśnienie | 2,901 psi |
| Zawory | 4 to 6 |
| Całkowity przepływ | 46.2 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 205 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 180.1 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz