Challenger MT665E
Dane techniczne
| Marka | Challenger |
|---|---|
| Nazwa modelu | Challenger MT665E |
| Lata budowy | 2014 - MT600E Series |
| Moc | 290 hp |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Challenger MT665E |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 2014 - MT600E Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Challenger MT665E od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Challenger MT665E online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Challenger MT665E już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | AGCO |
| Fabryka | Jackson, Minnesota, USA |
| Model | MT665E |
| Marka | Challenger |
Silnik
| Średnica/skok | 4.37x5.71 inches |
|---|---|
| Moc | 290 |
| Kompresja | 16.7:1 |
| Pojemność skokowa | 512.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | Interim Tier 4 |
| Kontrola emisji | selective catalytic reduction (SCR) |
| Maksymalna moc | 320 hp |
| System paliwowy | electronic high-pressure common rail |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | 23810 lbs |
| Rozstaw osi | 122 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 218.6 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | Bar: 4.33 by 118 inches |
| Wysokość (kabina) | 133.1 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 166 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | III/IVN |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 26455 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 21,336 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | III/IVN |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | 11,020 lbs |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard with air-conditioning. Optional OptiRide Plus hydraulic cab suspension. AgCommand ready |
| Blokada dyferencjału | electro-hydraulic |
| Skrzynia biegów | continuously variable transmission |
| Napędy końcowe | planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 1000/1000E (1.75) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | electro-hydraulic |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | independent* |
| Obroty z przodu | 1000 (1.375) |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | infinite (2-range) forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | Techstar CVT |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | Techstar CVT |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 240 (twin 120A) |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center load sensing (CCLS) |
|---|---|
| Ciśnienie | 2900 psi |
| Zawory | 4 to 6 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 54 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 290 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 250 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz