Cub Cadet Ex450
Dane techniczne
| Marka | Cub Cadet |
|---|---|
| Nazwa modelu | Cub Cadet Ex450 |
| Lata budowy | 2009 - 2011 Ex Series |
| Moc | 45 hp |
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Cub Cadet Ex450 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
| Lata budowy | 2009 - 2011 Ex Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Cub Cadet Ex450 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Cub Cadet Ex450 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Cub Cadet Ex450 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | Cub Cadet |
|---|---|
| Producent | Yanmar |
| Fabryka | N/A |
| Model | Ex450 |
| Marka | Cub Cadet |
Silnik
| Średnica/skok | 3.875x4.375 inches |
|---|---|
| Moc | 45 |
| Kompresja | 16:1 |
| Pojemność skokowa | 310 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2700 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 8-16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 14.9-24 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 72 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 127 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 13.4 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 71.89 in |
Pojemność
| Paliwo | 11.3 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | N/A |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 2,464 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 104.3 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 40 |
| Kąt odwrócenia | 30 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 1,692 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Cub Cadet CL400 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 84 inches |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | 19 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | 2,728 lbs |
| Szerokość łyżki | 72 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | N/A |
| Kabina | ROPS standard |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | live |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 984@2400 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 9 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | 28 qts |
| Nazwa | Hydraul-Shift |
| Pojemność | 28 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | N/A |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | 13 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 8.5 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 45 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 37.5 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz