David Brown 3800 Selectamatic
Dane techniczne
| Marka | David Brown |
|---|---|
| Nazwa modelu | David Brown 3800 Selectamatic |
| Lata budowy | 1968 - 1971 |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | David Brown 3800 Selectamatic |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 1968 - 1971 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do David Brown 3800 Selectamatic od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do David Brown 3800 Selectamatic online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do David Brown 3800 Selectamatic już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | David Brown |
| Fabryka | Meltham Mills, Huddersfield, England |
| Model | 3800 Selectamatic |
| Marka | David Brown |
Silnik
| Średnica/skok | 3.94x4.50 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 17:1 |
| Pojemność skokowa | 219 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 115 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1400 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 6.00-16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 13.6/12-28 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 76 in |
| Prześwit z przodu | 17.5 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 48 to 76 in |
| Waga (obciążona) | 5835 lbs |
| Szerokość z przodu | 48 to 72 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 115.625 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 51.25 inches |
| Szerokość | 64.5 in |
Pojemność
| Paliwo | 9.5 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 6 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | position and draft control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 1600 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | mechanical shoe |
| Kabina | Open operating station. |
| Blokada dyferencjału | rear diff lock standard |
| Skrzynia biegów | 12-speed partial power shift |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | live |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 6 forward and 2 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | 24 qts |
| Nazwa | Hydra-Shift |
| Pojemność | 24 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | N/A |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | Selectamatic |
|---|---|
| Ciśnienie | 2000 |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 6 gal |
| Wydajność pompy | 7.3 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 39 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 32.13 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz