Ford-New Holland 7710
Dane techniczne
| Marka | Ford-New Holland |
|---|---|
| Nazwa modelu | Ford-New Holland 7710 |
| Lata budowy | 1982 - 1990 |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Ford-New Holland 7710 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 1982 - 1990 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Ford-New Holland 7710 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Ford-New Holland 7710 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Ford-New Holland 7710 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Ford-New Holland |
| Fabryka | Romeo, Michigan, USA |
| Model | 7710 |
| Marka | Ford-New Holland |
Silnik
| Średnica/skok | 3.4375x3.60 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 6.6:1 |
| Pojemność skokowa | 134 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 278 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 6 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 7.50-16 (2WD) |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 15.5-38 |
| Waga (transportowa) | 6,587 lbs |
| Rozstaw osi | 101.6 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | 10,800 lbs |
| Szerokość z przodu | 58.5 to 86.5 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 152.5 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 20.7 inches |
| Promień skrętu 2WD | 14.1 |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 76.9 in |
Pojemność
| Paliwo | 47 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 15 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | 128 |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I, II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 4,473 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I, II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 124 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 47 |
| Kąt odwrócenia | 14 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2,500 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Ford 777B |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 100 inches |
| Zasięg na ziemi | 76 inches |
| Zasięg wywrotu | 45 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 48 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 8.5 s |
| Czas wywrotu łyżki | 3.0 s |
| Czas opuszczania | 5.0 s |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | differential mechanical wet disc |
| Kabina | Two-post ROPS. Cab optional. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | 4-speed gear |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 545@1500 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 8 forward and 2 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | Dual-range |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | Ford |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 51 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2500 psi |
| Zawory | 2 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 15 gal |
| Wydajność pompy | 18.2 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 86 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 74.08 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz