Ford 1210
Dane techniczne
| Marka | Ford |
|---|---|
| Nazwa modelu | Ford 1210 |
| Lata budowy | 1983 - 1986 |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Ford 1210 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
| Lata budowy | 1983 - 1986 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Ford 1210 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Ford 1210 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Ford 1210 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Shibaura |
| Fabryka | Japan |
| Model | 1210 |
| Marka | Ford |
Silnik
| Średnica/skok | 2.83x2.83 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 23:1 |
| Pojemność skokowa | 53.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2700 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 36 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1800 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | glow plugs |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 6.00-12 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 8.00-16 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 55.1 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 35.4/41.3 in 89/104 cm |
| 31 to 46 in | |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 101 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 9.7 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 42.2 in |
Pojemność
| Paliwo | 3.5 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 5 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | 72 |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 881 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 70 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 40° |
| Kąt odwrócenia | 7.5° |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | 980 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 530 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Ford 768 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 52 inches |
| Zasięg na ziemi | 47.5 inches |
| Zasięg wywrotu | 22.5 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 40 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 6 s |
| Czas wywrotu łyżki | 4 s |
| Czas opuszczania | 3.5 s |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | differential mechanical drum |
| Kabina | Two-post fixed ROPS. |
| Blokada dyferencjału | mechanical rear |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | spur gear |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | N/A |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | electric |
| Obroty silnika | 540@2570 |
| PTO przednie | optional |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 10 forward and 2 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | gear |
| Pojemność oleju | 20 qts |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | 20 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 35 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 1849 |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | 4.3 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 13.5 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz