International Harvester 340
Dane techniczne
| Marka | International Harvester |
|---|---|
| Nazwa modelu | International Harvester 340 |
| Lata budowy | 1958 - 1963 |
| Moc | 47 hp |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | International Harvester 340 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 1958 - 1963 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do International Harvester 340 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do International Harvester 340 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do International Harvester 340 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | International Harvester |
| Fabryka | N/A |
| Model | 340 |
| Marka | International Harvester |
Silnik
| Średnica/skok | 3.5625x4.25 inches |
|---|---|
| Moc | 47 |
| Kompresja | 6.6:1 |
| Pojemność skokowa | 169 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2000 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 128 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1200 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 6 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 5.50-16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 11-28 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 73.5 in |
| Prześwit z przodu | 20 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 117 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 13 inches |
| Promień skrętu 2WD | 10.5 |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 64 in |
Pojemność
| Paliwo | 15.3 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | N/A |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | N/A |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | N/A |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 148.5 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | 18 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2000 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | International Harvester 2001 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 98 inches |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 40 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | independent mechanical disc |
| Kabina | Open operator station. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 5 forward and 1 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | International Harvester Torque Amplifier |
| Pojemność oleju | 40 qts |
| Nazwa | International Harvestor Torque Amplifier |
| Pojemność | 40 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | N/A |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | 6 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | IH Fast Hitch |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 0 to 3 |
| Całkowity przepływ | 9.3 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 47 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | N/A |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz