J.I. Case 400
Dane techniczne
| Marka | J.I. Case |
|---|---|
| Nazwa modelu | J.I. Case 400 |
| Lata budowy | 1955 - 1957 400 Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Standard-tread tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | J.I. Case 400 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Standard-tread tractor |
| Lata budowy | 1955 - 1957 400 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do J.I. Case 400 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do J.I. Case 400 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do J.I. Case 400 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | J.I. Case |
| Fabryka | Racine, Wisconsin, USA |
| Model | 400 |
| Marka | J.I. Case |
Silnik
| Średnica/skok | 3.8125x4.125 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 17.5:1 |
| Pojemność skokowa | 188.4 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 1500 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | updraft carburetor |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 6.00-16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 13-30 |
| Waga (transportowa) | 5,600 lbs |
| Rozstaw osi | 82 in |
| Prześwit z przodu | 17.4 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 52 to 64 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | 52 to 58 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 133 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 61 inches |
| Szerokość | 66.6 in |
Pojemność
| Paliwo | 21 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 2.25 |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 6 |
| Amperogodziny | 150 |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | N/A |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | N/A |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | mechanical dry discs |
| Kabina | Open operator station. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | 3-speed gear |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 540@1727 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 8 forward and 2 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | Powr-range |
| Pojemność oleju | 60 qts |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | 60 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | generator |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | Case Eagle Hitch |
|---|---|
| Ciśnienie | 600 psi |
| Zawory | 2 (optional) |
| Całkowity przepływ | 12 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 2.25 gal |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | N/A |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz