John Deere 1026R
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 1026R |
| Lata budowy | 2011 - 2012 Sub-Compact 1 Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Sub-Compact Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 1026R |
|---|---|
| Typ ciągnika | Sub-Compact Utility tractor |
| Lata budowy | 2011 - 2012 Sub-Compact 1 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 1026R od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 1026R online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 1026R już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Augusta, Georgia, USA |
| Model | 1026R |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 3.86x3.86 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 7.5:1 |
| Pojemność skokowa | 135 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 3200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 57.1 in |
| Prześwit z przodu | 12.3 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 87.6 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | 7.4 |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 41.5 inches |
| Szerokość | 47.2 in |
Pojemność
| Paliwo | 5.6 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 3.25 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 500 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | Limited I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 681 lbs |
| Sterowanie | position control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 1433 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | Limited I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 71.2 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 40.1 |
| Kąt odwrócenia | 31.2 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 825 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere D120 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | 22.5 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 49 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | disc |
| Kabina | Two-post ROPS. |
| Blokada dyferencjału | standard |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | independent |
| Obroty środkowe | 2100 |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | infinite (2-range) forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | 13 qts |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | 13 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 40 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2000 |
| Zawory | 2 to 3 |
| Całkowity przepływ | 6.3 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 3.25 gal |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 18 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz