Kioti DK35SE
Dane techniczne
| Marka | Kioti |
|---|---|
| Nazwa modelu | Kioti DK35SE |
| Lata budowy | 2007 - |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Kioti DK35SE |
|---|---|
| Typ ciągnika | N/A |
| Lata budowy | 2007 - |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Kioti DK35SE od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Kioti DK35SE online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Kioti DK35SE już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Kioti (a part of Daedong) |
| Fabryka | Daegu, South Korea |
| Model | DK35SE |
| Marka | Kioti |
Silnik
| Średnica/skok | 3.346x3.543 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 22:1 |
| Pojemność skokowa | 93.5 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2600 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 7-16/6 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 12.4-24/6 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 69.5 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 48.7 to 53.0 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 129.1 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 14.3 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 61.6 in |
Pojemność
| Paliwo | 11.9 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | N/A |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 2,383 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 102.4 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 50 |
| Kąt odwrócenia | 30 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 1,415 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Kioti KL351 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 79.1 inches |
| Zasięg na ziemi | 69.6 inches |
| Zasięg wywrotu | 25.6 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | 2,750 lbs |
| Szerokość łyżki | 66 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Foldable ROPS. Canopy optional. Cab optional (hydro only) with heat, air-conditioning, and CD player. |
| Blokada dyferencjału | rear standard |
| Skrzynia biegów | 12-speed |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | optional |
| Obroty środkowe | 2000 |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | N/A |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | N/A |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 1 or 2 |
| Całkowity przepływ | 15.2 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 28.5 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz