Kioti DK75
Dane techniczne
| Marka | Kioti |
|---|---|
| Nazwa modelu | Kioti DK75 |
| Lata budowy | 2008 - |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Kioti DK75 |
|---|---|
| Typ ciągnika | N/A |
| Lata budowy | 2008 - |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Kioti DK75 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Kioti DK75 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Kioti DK75 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Daedong |
| Fabryka | Daegu, South Korea |
| Model | DK75 |
| Marka | Kioti |
Silnik
| Średnica/skok | 3.346x3.543 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 22:1 |
| Pojemność skokowa | 93.5 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 11.2x24 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 16.9x38 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 90.7 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 61.6 to 77.5 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | 59.7 to 67.6 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 162.2 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 16.7 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 77.8 in |
Pojemność
| Paliwo | 33 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | N/A |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 5,290 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 141.54 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 65 |
| Kąt odwrócenia | 46 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 3,749 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Kioti KL901 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 112.4 inches |
| Zasięg na ziemi | 84.84 inches |
| Zasięg wywrotu | 15.35 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | 5,468 lbs |
| Szerokość łyżki | 84 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 6.27 s |
| Czas wywrotu łyżki | 4.19 s |
| Czas opuszczania | 4.24 s |
| Czas powrotu | 2.99 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard with heat and air-conditioning. Optional radio with CD and iPod jack. |
| Blokada dyferencjału | rear standard |
| Skrzynia biegów | 12-speed |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | N/A |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | N/A |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 1 to 3 |
| Całkowity przepływ | 22.1 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 12.8 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 58.4 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz