Kubota M4700
Dane techniczne
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Nazwa modelu | Kubota M4700 |
| Lata budowy | 1995 - 1997 M Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Kubota M4700 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 1995 - 1997 M Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Kubota M4700 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Kubota M4700 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Kubota M4700 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Kubota |
| Fabryka | N/A |
| Model | M4700 |
| Marka | Kubota |
Silnik
| Średnica/skok | 3.23x3.23 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 21:1 |
| Pojemność skokowa | 158.5 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2600 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 116.5 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1600 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 78.7 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | N/A |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 16.5 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 67.2 in |
Pojemność
| Paliwo | 17.5 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 10 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 615 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II/I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 3307 lbs |
| Sterowanie | position and draft control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 4200 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II/I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 114 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 39 |
| Kąt odwrócenia | 25 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2205 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Kubota LA1001 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 89 inches |
| Zasięg na ziemi | 71.3 inches |
| Zasięg wywrotu | 35 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 72 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | mechanical wet disc |
| Kabina | Two-post ROPS. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | 16-speed partially synchronized |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 540@2193 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 8 forward and 4 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | 42.3 qts |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | 42.3 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 10 gal |
| Wydajność pompy | 9.25 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 42 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | 47 hp |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz