Kubota M4950
Dane techniczne
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Nazwa modelu | Kubota M4950 |
| Lata budowy | 1983 - 1993 M50 Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Kubota M4950 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 1983 - 1993 M50 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Kubota M4950 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Kubota M4950 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Kubota M4950 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Kubota |
| Fabryka | Japan |
| Model | M4950 |
| Marka | Kubota |
Silnik
| Średnica/skok | 3.43x3.64 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 167.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2600 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | 4,762 lbs |
| Rozstaw osi | 80.9 in |
| Prześwit z przodu | 17.7 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 55.9 to 79.5 in |
| Waga (obciążona) | 8,195 lbs |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 144.3 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | 97.8 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 70.9 in |
Pojemność
| Paliwo | 18.5 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 12.7 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | 300 |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I/II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 3,305 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 3,968 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 3310 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I/II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 130 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 35 |
| Kąt odwrócenia | 20 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2350 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Kubota M1840A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 110.1 inches |
| Zasięg na ziemi | 81.4 inches |
| Zasięg wywrotu | 38.1 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 60 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | differential mechanical wet disc |
| Kabina | Four-post ROPS. Cab optional with air-conditioning. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and 4 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | 50.8 qts |
| Nazwa | creeper |
| Pojemność | 50.8 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | N/A |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 65 (with cab) |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2630 psi |
| Zawory | 1 or 2 |
| Całkowity przepływ | 9.25 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 12.7 gal |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 47 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 40.25 hp |
| Silnik (netto) | 51 hp |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz