Massey Ferguson 1040
Dane techniczne
| Marka | Massey Ferguson |
|---|---|
| Nazwa modelu | Massey Ferguson 1040 |
| Lata budowy | 1984 - 1986 |
| Moc | 32 hp |
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Massey Ferguson 1040 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
| Lata budowy | 1984 - 1986 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Massey Ferguson 1040 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Massey Ferguson 1040 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Massey Ferguson 1040 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | Massey Ferguson |
|---|---|
| Producent | Toyosha |
| Fabryka | N/A |
| Model | 1040 |
| Marka | Massey Ferguson |
Silnik
| Średnica/skok | 4.134x5.00 inches |
|---|---|
| Moc | 32 |
| Kompresja | 18.2:1 |
| Pojemność skokowa | 268.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2500 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 13.6-24 |
| Waga (transportowa) | 3350 lbs |
| Rozstaw osi | 69.9 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 115 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 58.5 in |
Pojemność
| Paliwo | 7.9 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 1729 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 4,199 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 90.5 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 42 |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 750 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Massey Ferguson 1016 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 70.75 inches |
| Zasięg na ziemi | 60.75 inches |
| Zasięg wywrotu | 13.25 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 48 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 6.5 s |
| Czas wywrotu łyżki | 6.25 s |
| Czas opuszczania | 4.2 s |
| Czas powrotu | 4.0 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | mechanical disc |
| Kabina | N/A |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | 12-speed |
| Napędy końcowe | planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | live |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and 3 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | 46.5 qts |
| Nazwa | partial sync |
| Pojemność | 46.5 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 6.5 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 32 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 27 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz