New Holland 8240
Dane techniczne
| Marka | New Holland |
|---|---|
| Nazwa modelu | New Holland 8240 |
| Lata budowy | 1996 - 1997 PowerStar 40 Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | New Holland 8240 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 1996 - 1997 PowerStar 40 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do New Holland 8240 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do New Holland 8240 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do New Holland 8240 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | New Holland |
| Fabryka | Basildon, England |
| Model | 8240 |
| Marka | New Holland |
Silnik
| Średnica/skok | N/A |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 17:1 |
| Pojemność skokowa | 165 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 10.00-16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 18.4-34 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | N/A |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 176 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 70 inches |
| Szerokość | 83 in |
Pojemność
| Paliwo | 57.5 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 1 (ROPS) |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 800 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 6,210 lbs |
| Sterowanie | Position control and top-link draft sensing (8240 SL) |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Two-post foldable ROPS with flat-deck platform. Comfort Command Cab optional with air-conditioning. |
| Blokada dyferencjału | electro-hydraulic |
| Skrzynia biegów | 12-speed mechanical shuttle |
| Napędy końcowe | inboard planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | dry disc |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | SynchroShift |
| Pojemność oleju | 64 qts |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | 64 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 55 (ROPS) |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | gear pump (SL) |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 1 to 4 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | 2100 psi |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 17.4 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 96 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 84.5 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz