TYM T903
Dane techniczne
| Marka | TYM |
|---|---|
| Nazwa modelu | TYM T903 |
| Lata budowy | 2009 - |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | TYM T903 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 2009 - |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do TYM T903 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do TYM T903 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do TYM T903 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | TYM |
| Fabryka | N/A |
| Model | T903 |
| Marka | TYM |
Silnik
| Średnica/skok | 4.25x4.72 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 402.5 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | N/A |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 13.6-24 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 16.9-34 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 90.55 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 162 in |
| Maksymalna waga | 19842 lbs |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 15.1 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 87.9 in |
Pojemność
| Paliwo | 33.28 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 19.8 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | 2 |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 5490 lbs |
| Sterowanie | position and draft control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 6860 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | 2 |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 134.9 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 53 |
| Kąt odwrócenia | 46 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 3178 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | TYM LT900 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 100.6 inches |
| Zasięg na ziemi | 77.5 inches |
| Zasięg wywrotu | 33.2 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 83 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 4.7 s |
| Czas wywrotu łyżki | 3.3 s |
| Czas opuszczania | 3.1 s |
| Czas powrotu | 2.2 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Cab standard with heat and air-conditioning. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/750/1000 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 540@2210; 540E@1608; 1000@2200; 1000E@1600 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 32 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | 79.2 qts |
| Nazwa | Power-4 |
| Pojemność | 79.2 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 80 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | dual gear pump |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 3 |
| Całkowity przepływ | 22 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 19.8 gal |
| Wydajność pompy | 15.1 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 78.7 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz