Ford 2600
Dane techniczne
| Marka | Ford |
|---|---|
| Nazwa modelu | Ford 2600 |
| Lata budowy | 1975 - 1981 |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Ford 2600 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 1975 - 1981 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Ford 2600 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Ford 2600 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Ford 2600 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Ford |
| Fabryka | N/A |
| Model | 2600 |
| Marka | Ford |
Silnik
| Średnica/skok | 3.03x3.15 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 23:1 |
| Pojemność skokowa | 68.16 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2000 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 101 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1400 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | glow plugs |
| Rozrusznik | electric, Hitachi |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 5.50-16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 12.4-28 |
| Waga (transportowa) | 3617 lbs |
| Rozstaw osi | 75.8 in |
| Prześwit z przodu | 21.5 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 52 to 76 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | 52 to 80 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 126.5 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 52.5 inches |
| Szerokość | 52 in |
Pojemność
| Paliwo | 13 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 6.15 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | top-link draft sensing |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 1160 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 124 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 42 |
| Kąt odwrócenia | 21 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2040 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Ford 730 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 103 inches |
| Zasięg na ziemi | 62.8 inches |
| Zasięg wywrotu | 19.5 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 61.5 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 3.6 s |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | 1.8 s |
| Czas powrotu | 3 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | differential mechanical expanding shoe |
| Kabina | Open operator station. Two-post ROPS optional with available canopy. |
| Blokada dyferencjału | mechanical rear* |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | spur gear |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | transmission |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 540@2422 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 6 forward and 2 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | Dual-Range |
| Pojemność oleju | 13.8 qts |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | 13.8 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 32 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | N/A |
|---|---|
| Ciśnienie | 2100 psi |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 6.15 gal |
| Wydajność pompy | 8.5 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 30 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 28.76 hp |
| Silnik (netto) | 34.3 hp |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz