Ford 3910
Dane techniczne
| Marka | Ford |
|---|---|
| Nazwa modelu | Ford 3910 |
| Lata budowy | 1983 - 1989 10 Series |
| Moc | 47.5 hp |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Ford 3910 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 1983 - 1989 10 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Ford 3910 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Ford 3910 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Ford 3910 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Ford |
| Fabryka | N/A |
| Model | 3910 |
| Marka | Ford |
Silnik
| Średnica/skok | 4.20x3.80 inches |
|---|---|
| Moc | 47.5 |
| Kompresja | 17.3:1 |
| Pojemność skokowa | 158 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 138 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1400 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 7.50-15 (2WD) |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 13.6-28 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | N/A |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | 16.4 |
| Szerokość tylna | 56 to 80 in |
| Waga (obciążona) | 6900 lbs |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 127.2 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | 11.3 |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 52.7 inches |
| Szerokość | 69.6 in |
Pojemność
| Paliwo | 13 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 12.1 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | 128 |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | Ii/I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | position and top-link draft control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | Ii/I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 124 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 40 |
| Kąt odwrócenia | 6 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2,500 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Ford 776A/B |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 102 inches |
| Zasięg na ziemi | 75 inches |
| Zasięg wywrotu | 26 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 48 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 6.7 s |
| Czas wywrotu łyżki | 3.0 s |
| Czas opuszczania | 4.0 s |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | differential wet disc |
| Kabina | Two-post fixed ROPS. Cab optional. |
| Blokada dyferencjału | mechanical rear |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 540@1800 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 8 forward and 2 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | Dual Range |
| Pojemność oleju | 12.7 qts |
| Nazwa | Dual Range |
| Pojemność | 12.7 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 32 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2500 |
| Zawory | 1 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 12.1 gal |
| Wydajność pompy | 7.7 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 47.5 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 42 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 35.62 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz