Ford TW-25
Dane techniczne
| Marka | Ford |
|---|---|
| Nazwa modelu | Ford TW-25 |
| Lata budowy | 1983 - 1989 TW Series |
| Moc | 156 hp |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Ford TW-25 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 1983 - 1989 TW Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Ford TW-25 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Ford TW-25 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Ford TW-25 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Ford |
| Fabryka | Antwerp, Belgium |
| Model | TW-25 |
| Marka | Ford |
Silnik
| Średnica/skok | 3.4375x3.60 inches |
|---|---|
| Moc | 156 |
| Kompresja | 6.6:1 |
| Pojemność skokowa | 134 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 424 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1600 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 6 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 11.00-16 (2WD) |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 18.4-38 |
| Waga (transportowa) | 12267 lbs |
| Rozstaw osi | N/A |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | 42 |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | 17965 lbs |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 178.7 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 16.4 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 83.6 in |
Pojemność
| Paliwo | 75 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 18.25 |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | 128 |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 7150 lbs |
| Sterowanie | position control and lower-link draft sensing |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 134 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 48 |
| Kąt odwrócenia | 14 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 5,000 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Ford 773 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 105 inches |
| Zasięg na ziemi | 81 inches |
| Zasięg wywrotu | 48 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | 6.0 s |
| Czas wywrotu łyżki | 5.0 s |
| Czas opuszczania | 4.0 s |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | differential hydraulic wet disc |
| Kabina | ROPS. Cab optional. |
| Blokada dyferencjału | hydraulic rear |
| Skrzynia biegów | 4-speed gear |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 545@1500 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 16 forward and 4 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | Dual Power |
| Pojemność oleju | 92 qts |
| Nazwa | Ford |
| Pojemność | 92 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 72 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center* |
|---|---|
| Ciśnienie | 2500 psi |
| Zawory | 2 |
| Całkowity przepływ | 27.5 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 18.25 gal |
| Wydajność pompy | 15.3 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 156 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 140 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 124.84 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz