John Deere 2320
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 2320 |
| Lata budowy | 2006 - 2012 2000 Twenty Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 2320 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
| Lata budowy | 2006 - 2012 2000 Twenty Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 2320 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 2320 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 2320 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Augusta, Georgia, USA |
| Model | 2320 |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 2.99x3.23 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 23.4:1 |
| Pojemność skokowa | 68 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | N/A |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 23x8.5-12 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 31x12-16.5 |
| Waga (transportowa) | 1660 lbs |
| Rozstaw osi | 63 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | 6.7 |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 109.2 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 53.3 inches |
| Szerokość | 37.1 in |
Pojemność
| Paliwo | 6.1 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 2.6 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 500 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 1150 lbs |
| Sterowanie | position control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 1433 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 681 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 78.5 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 38 |
| Kąt odwrócenia | 25 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 902 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere 200CX |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | 29.5 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | 3.19 s |
| Czas wywrotu łyżki | 3.19 s |
| Czas opuszczania | 1.95 s |
| Czas powrotu | 1.95 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Two-post folding ROPS. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | hydrostatic |
| Napędy końcowe | spur gear |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | independent |
| Obroty środkowe | 2100 |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | infinite (2-range) forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | 10.4 qts |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | 10.4 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 20 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2421 |
| Zawory | 2 |
| Całkowity przepływ | 5.6 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 2.6 gal |
| Wydajność pompy | 3.4 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 18 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz