John Deere 3203
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 3203 |
| Lata budowy | 2006 - 2008 |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 3203 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
| Lata budowy | 2006 - 2008 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 3203 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 3203 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 3203 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Augusta, Georgia, USA |
| Model | 3203 |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | N/A |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | N/A |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2800 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 73.8 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1680 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | N/A |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 25x8.50-14 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 15-19.5 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 68 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | 9.2 |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 120.2 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 54.7 inches |
| Szerokość | 53.1 in |
Pojemność
| Paliwo | 11.5 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 6.8 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 500 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 1868 lbs |
| Sterowanie | position control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 2149 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 112.8 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 40.5 |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 740 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere 300 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 68 inches |
| Zasięg na ziemi | 53.7 inches |
| Zasięg wywrotu | 33 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | 1,115 lbs |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | 3.2 s |
| Czas wywrotu łyżki | 2.71 s |
| Czas opuszczania | 1.63 s |
| Czas powrotu | 1.38 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Two-post ROPS. |
| Blokada dyferencjału | mechanical |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | infinite (2-range) forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | 75 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2150 |
| Zawory | 2 |
| Całkowity przepływ | 13.3 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | 1500 psi |
| Pojemność hydrauliki | 6.8 gal |
| Wydajność pompy | 7.6 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 24 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz