John Deere 3520
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 3520 |
| Lata budowy | 2005 - 2013 3000 Twenty Series |
| Moc | 37 hp |
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 3520 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
| Lata budowy | 2005 - 2013 3000 Twenty Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 3520 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 3520 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 3520 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Augusta, Georgia, USA |
| Model | 3520 |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | N/A |
|---|---|
| Moc | 37 |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | N/A |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2600 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 75.4 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1560 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | N/A |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 7-14 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 11.2-24 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 68 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | 9.2 |
| Szerokość tylna | 40.6/45.3/48.9/53.1/56.6 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 120.2 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 57 inches |
| Szerokość | 52.4 in |
Pojemność
| Paliwo | N/A |
|---|---|
| System hydrauliczny | 6.8 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 500 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 90 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 40 |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 1360 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere 300X |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 68.6 inches |
| Zasięg na ziemi | 54.4 inches |
| Zasięg wywrotu | 30.4 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 61 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 2.8 s |
| Czas wywrotu łyżki | 4.1 s |
| Czas opuszczania | 1.7 s |
| Czas powrotu | 1.7 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Two-post foldable ROPS. Cab optional. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | 8-speed |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | optional |
| Obroty środkowe | 2100 |
| Sprzęgło | hydraulic |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | PowrReverser |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | 40 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 5 |
| Całkowity przepływ | 13.9 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 6.8 gal |
| Wydajność pompy | 8.6 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 37 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 30 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz