John Deere 4410
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 4410 |
| Lata budowy | 2002 - 2004 4000 Ten Compact Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 4410 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Compact Utility tractor |
| Lata budowy | 2002 - 2004 4000 Ten Compact Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 4410 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 4410 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 4410 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Augusta, Georgia, USA |
| Model | 4410 |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | N/A |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 18:1 |
| Pojemność skokowa | 91.3 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2600 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | direct injection |
| Ogrzewanie wstępne | air heat |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 7.00-14 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 11.2-24 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 68 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 117 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 13.4 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 53.3 inches |
| Szerokość | 50 in |
Pojemność
| Paliwo | 10 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 6.3 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 500 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 2,200 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 2,200 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 101.4 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 45 |
| Kąt odwrócenia | 30 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 1261 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere 430 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 78.3 inches |
| Zasięg na ziemi | 57.5 inches |
| Zasięg wywrotu | 26 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | 3.5 s |
| Czas wywrotu łyżki | 1.8 s |
| Czas opuszczania | 2.5 s |
| Czas powrotu | 2.3 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Two-post ROPS. Foldable ROPS optional. |
| Blokada dyferencjału | mechanical |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | optional |
| Obroty środkowe | 2100 |
| Sprzęgło | wet disc |
| Obroty silnika | 540@2700 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | ePowrReverser |
| Pojemność oleju | 25.2 qts |
| Nazwa | SyncShift |
| Pojemność | 25.2 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 40 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2500 psi |
| Zawory | 5 |
| Całkowity przepływ | 13.9 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 6.3 gal |
| Wydajność pompy | 8.6 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 30 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz