John Deere 4850
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 4850 |
| Lata budowy | 1983 - 1988 50 Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 4850 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 1983 - 1988 50 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 4850 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 4850 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 4850 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Waterloo, Iowa, USA |
| Model | 4850 |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 3.386x4.134 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 20.5:1 |
| Pojemność skokowa | 148.9 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 11.00-16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 20.8-38 |
| Waga (transportowa) | 17,457 lbs |
| Rozstaw osi | 118.5 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 179.7 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 14.92 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 118 in |
Pojemność
| Paliwo | 102 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 18.6 |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 6 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | 3/3N |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 2500 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | 3/3N |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 178 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 44 |
| Kąt odwrócenia | 41 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 3718 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere 280 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 152 inches |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | 26 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 85 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Sound-Gard cab standard. Optional four-post Roll-Gard ROPS. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | hydrostatic |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 1000 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 15 forward and 4 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | John Deere Power Shift |
| Pojemność oleju | 74.4 qts |
| Nazwa | eHydro |
| Pojemność | 74.4 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 90 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2277 psi |
| Zawory | 2 or 3 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 18.6 gal |
| Wydajność pompy | 29.5 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 190 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 164.73 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz