John Deere 5075M
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 5075M |
| Lata budowy | 2008 - 2017 5M Series |
| Moc | 75 hp |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 5075M |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 2008 - 2017 5M Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 5075M od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 5075M online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 5075M już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Augusta, Georgia, USA |
| Model | 5075M |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 3.386x4.134 inches |
|---|---|
| Moc | 75 |
| Kompresja | 20.5:1 |
| Pojemność skokowa | 148.9 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 300 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1400 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 7.5-16 (2WD) |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 16.9-30 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 85.6 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | 11.4 |
| Szerokość tylna | 53.1 to 80.9 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | N/A |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 18.8 inches |
| Promień skrętu 2WD | 12.8 |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 22.3 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 11.9 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 925 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II/I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 3,595 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 2500 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II/I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 123 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 43 |
| Kąt odwrócenia | 31 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2,917 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere 553 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 95 inches |
| Zasięg na ziemi | 71 inches |
| Zasięg wywrotu | 40 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Foldable ROPS. Optional deluxe ROPS with upgraded seat. Optional cab with heat and air conditioning. |
| Blokada dyferencjału | shift-on-the-move electro-hydraulic rear differential lock |
| Skrzynia biegów | hydrostatic |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent electrohydraulic |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/540E |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 16 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | SyncReverser |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | eHydro |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 70 (ROPS) |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2828 psi |
| Zawory | 0, 2 or 3 (rear) |
| Całkowity przepływ | 20.9 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | 1922 psi |
| Pojemność hydrauliki | 11.9 gal |
| Wydajność pompy | 14.6 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 75 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 60 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz