John Deere 5101E
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 5101E |
| Lata budowy | 2008 - 2012 5E Limited Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 5101E |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 2008 - 2012 5E Limited Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 5101E od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 5101E online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 5101E już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Augusta, Georgia, USA |
| Model | 5101E |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 3.386x4.134 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 20.5:1 |
| Pojemność skokowa | 148.9 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2400 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 12.4-24 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 18.4-30 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 85.8 in |
| Prześwit z przodu | 16.5 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 147.6 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 54.3 inches |
| Szerokość | 64.6 in |
Pojemność
| Paliwo | 33.5 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 950 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | 2/1 |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 3,213 lbs |
| Sterowanie | position control and top-link draft sensing |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 2500 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | 2/1 |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 122 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 41 |
| Kąt odwrócenia | 45 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 3,133 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere 553 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 94 inches |
| Zasięg na ziemi | 74 inches |
| Zasięg wywrotu | 35 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 72 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | independent hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard with heat and air-conditioning. |
| Blokada dyferencjału | rear standard |
| Skrzynia biegów | hydrostatic |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/540E |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | PowrReverser |
| Pojemność oleju | 46 qts |
| Nazwa | eHydro |
| Pojemność | 46 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 90 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2828 |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | 22.5 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | 1900 psi |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 15.9 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 82 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz