John Deere 5520
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 5520 |
| Lata budowy | 2002 - 2004 5000 Twenty Series |
| Moc | 89 hp |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 5520 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 2002 - 2004 5000 Twenty Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 5520 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 5520 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 5520 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Augusta, Georgia, USA |
| Model | 5520 |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | N/A |
|---|---|
| Moc | 89 |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | N/A |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2400 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 227.2 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1500 |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | N/A |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 7.50-16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 16.9-30 |
| Waga (transportowa) | 4,809 lbs |
| Rozstaw osi | 85.7 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 151.5 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | 18.8 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | 53.8 inches |
| Szerokość | 74.1 in |
Pojemność
| Paliwo | 22 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 10 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 700 (early) |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II/I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 3,374 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II/I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 122 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 37.4 |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2500 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere 521 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 99.8 inches |
| Zasięg na ziemi | 62 inches |
| Zasięg wywrotu | 20.2 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 61 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | ROPS with straddle-mount platform. Optional ROPS with isolated platform (IOOS). Optional cab. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | dry disc |
| Obroty silnika | 540@1938; 540E@1648; 1000@1962 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 9 forward and 3 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | John Deere SyncShuttle |
| Pojemność oleju | 40 qts |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | 40 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 65 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2800 |
| Zawory | 2 to 3 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | 1900 psi |
| Pojemność hydrauliki | 10 gal |
| Wydajność pompy | 15.9 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 89 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 75 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz