John Deere 6100B
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 6100B |
| Lata budowy | 2010 - |
| Moc | 106 hp |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 6100B |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 2010 - |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 6100B od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 6100B online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 6100B już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Tianjin, China |
| Model | 6100B |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 4.19x4.33 inches |
|---|---|
| Moc | 106 |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 239.2 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 21000 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 12.4x24 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 16.9x34 |
| Waga (transportowa) | 8157 lbs |
| Rozstaw osi | 91 in |
| Prześwit z przodu | 17.1 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 59.5 to 79.4 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | 60.2 to 79.7 in |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 10.00-16. Rear: 16.9R34 (2WD) |
| Długość | 174.1 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | 103.9 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 65 in |
Pojemność
| Paliwo | 39.6 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 15.85 |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 925 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 4829 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 5292 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | mechanical wet disc |
| Kabina | Four-post ROPS. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 540@2017; 540E@1684; 1000@2208 |
| PTO przednie | independent |
| Obroty z przodu | 1000 |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 9 forward and 3 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | John Deere SyncroPlus |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 75 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 0 to 3 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 15.85 gal |
| Wydajność pompy | 12.7 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 106 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 90 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz