John Deere 6125D
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 6125D |
| Lata budowy | 2008 - 6D Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 6125D |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 2008 - 6D Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 6125D od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 6125D online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 6125D już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Saltillo, Mexico |
| Model | 6125D |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 4.19x4.33 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 239.2 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | 8,532 lbs |
| Rozstaw osi | 92.5 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 10.00-16. Rear: 16.9R34 (2WD) |
| Długość | 166 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | 103.9 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 72 in |
Pojemność
| Paliwo | 41.7 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 15.3 |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | 102 |
| Ampery rozruchowe | 550 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 6,946 lbs |
| Sterowanie | mechanical lower link |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 7,649 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 133.8 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 71 |
| Kąt odwrócenia | 41 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 4,063 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere 563 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 93.2 inches |
| Zasięg na ziemi | 87.6 inches |
| Zasięg wywrotu | 36.4 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | 4,900 lbs |
| Szerokość łyżki | 73 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 5.6 s |
| Czas wywrotu łyżki | 5.1 s |
| Czas opuszczania | 4.8 s |
| Czas powrotu | 5.4 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | mechanical wet disc |
| Kabina | Two-post ROPS. Cab optional. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 540@2017; 540E@1684; 1000@2208 |
| PTO przednie | independent |
| Obroty z przodu | 1000 |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 9 forward and 3 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | John Deere Collar Shift |
| Pojemność oleju | 61.2 qts |
| Nazwa | John Deere SyncroPlus |
| Pojemność | 61.2 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 70 (ROPS) |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2830 psi |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 15.3 gal |
| Wydajność pompy | 17.6 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 105 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz