John Deere 6195R
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 6195R |
| Lata budowy | 2015 - 6R Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 6195R |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 2015 - 6R Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 6195R od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 6195R online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 6195R już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Waterloo, Iowa, USA |
| Model | 6195R |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 4.19x5.00 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 276 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 671 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1600 |
| Emisja | Interim Tier 4 |
| Kontrola emisji | exhaust gas recirculation (EGR) |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | high pressure common rail |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | 19610 lbs |
| Rozstaw osi | 110.2 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 12.4R24. Rear: 16.9R30 (4WD) |
| Długość | 198.6 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | Triple-Link Suspension (TLS) Plus optional |
| Oś tylna | Flange Optional rack-and-pinion axle: 3.1 by 100.6 inches |
| Wysokość (kabina) | 110.1 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 88.5 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | III/IIIN |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 9480 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 6,475 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | Category 2 swinging drawbar with hammerstrap |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | III/IIIN |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | John Deere H360 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | N/A |
| Kabina | Cab standard with air-conditioning. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | hydraulic wet disc |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 16 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | PowerQuad Plus |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | PowerQuad Plus |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 200 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center pressure flow compensated (PFC) |
|---|---|
| Ciśnienie | 2900 psi |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 41 gpm |
| Wydajność SVC | 26.4 gpm |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 175 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 156.92 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz