John Deere 7510
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 7510 |
| Lata budowy | 1999 - 2002 7010 Series |
| Moc | 135 hp |
| Typ ciągnika | Tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 7510 |
|---|---|
| Typ ciągnika | N/A |
| Lata budowy | 1999 - 2002 7010 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 7510 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 7510 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 7510 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Waterloo, Iowa, USA |
| Model | 7510 |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 4.66x5.35 inches |
|---|---|
| Moc | 135 |
| Kompresja | 16:1 |
| Pojemność skokowa | 549 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 395 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | Tier 4 |
| Kontrola emisji | selective catalytic reduction (SCR) |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | electronic high pressure common rail |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 11.00-16 (2WD) |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 18.4-38 |
| Waga (transportowa) | 11,491 lbs |
| Rozstaw osi | 112.1 in |
| Prześwit z przodu | 24.2 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | 15,570 lbs |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 380/80R38. Rear: 480/80R50 |
| Długość | 168 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | 1300 MFWD Triple-Link Suspension Plus |
| Oś tylna | 4.33 by 100.4 inches 109 by 2550 mm 4.33 by 118.5 inches 109 by 3009 mm 4.72 by 100.4 inches 119 by 2550 mm 4.72 by 118.5 inches |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 96 in |
Pojemność
| Paliwo | 50 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 15 |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 925 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | 2 |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | IIIN* |
| Haki holownicze | Cat. 3 adjustable swinging drawbar. Optional heavy-duty support. |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | 2 |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | 11464 lbs |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | ComfortGard cab standard. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | inboard planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 (1-3/8) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | independent |
| Obroty z przodu | 1000 (1.375) |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and 4 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | John Deere SyncroPlus |
| Pojemność oleju | 60 qts |
| Nazwa | John Deere e23 |
| Pojemność | 60 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | 120 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center pressure flow compensated (PFC) |
|---|---|
| Ciśnienie | 2900 psi |
| Zawory | 2 to 4 |
| Całkowity przepływ | 16 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 15 gal |
| Wydajność pompy | 26 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 135 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 115 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 101.26 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz