John Deere 7630
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 7630 |
| Lata budowy | 2007 - 2011 7030 Series |
| Moc | 175 hp |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 7630 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 2007 - 2011 7030 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 7630 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 7630 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 7630 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Waterloo, Iowa, USA |
| Model | 7630 |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 4.19x5.00 inches |
|---|---|
| Moc | 175 |
| Kompresja | 17.2:1 |
| Pojemność skokowa | 414 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | N/A |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 10.00-16. Rear: 18.4-38 (2WD) |
| Długość | 225 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | Rack-and-pinion: 3.62 by 96 inches 91 by 2438 mm Rack-and-pinion: 3.62 by 110.5 inches 91 by 2806 mm Rack-and-pinion: 3.62 by 118 inches |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 96 in |
Pojemność
| Paliwo | 103 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 28.5 |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 925 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | III |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | III |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard with air-conditioning. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | inboard planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 16 forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | PowrQuad PLUS |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | John Deere PowrQuad |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 200 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center load-sensing |
|---|---|
| Ciśnienie | 2900 psi |
| Zawory | 2 to 7 |
| Całkowity przepływ | 32 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 28.5 gal |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | 30 gpm |
Moc
| Moc silnika | 175 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 140 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 126.97 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz