John Deere 8225R
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 8225R |
| Lata budowy | 2009 - 2010 8R Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 8225R |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 2009 - 2010 8R Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 8225R od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 8225R online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 8225R już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Waterloo, Iowa, USA |
| Model | 8225R |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 4.5625x4.75 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 15.1:1 |
| Pojemność skokowa | 466 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 11.00-24 (2WD) |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 480/80R46 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 126.1 in |
| Prześwit z przodu | 29.5 inches |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 241.3 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | Optional short axle: 3.937 by 110.5 inches 99 by 2806 mm Standard axle: 3.937 by 118.5 inches 99 by 3009 mm Optional large axle: 4.331 by 118.5 inches |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 180 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 40 |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 925 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | III/IIIN |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | III/IIIN |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | differential hydraulic wet disc |
| Kabina | CommandView cab standard with heat and air-conditioning. Optional automatic temperature controls, electronically-controlled mirrors, sun shades, instructor seat, and front/rear windshield wipers. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | 16-speed full power shift |
| Napędy końcowe | inboard planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 1000 (1-3/4) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 16 forward and 4 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | John Deere PowerShift |
| Pojemność oleju | 160 qts |
| Nazwa | John Deere PowerShift |
| Pojemność | 160 qts |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 200 |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center, pressrue and flow compensated |
|---|---|
| Ciśnienie | 2900 psi |
| Zawory | 3 to 5 |
| Całkowity przepływ | 44 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 40 gal |
| Wydajność pompy | 35 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 181 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 167.39 hp |
| Silnik (netto) | 218 hp |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz