John Deere 8770
Dane techniczne
| Marka | John Deere |
|---|---|
| Nazwa modelu | John Deere 8770 |
| Lata budowy | 1993 - 1996 8070 Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Four-wheel Drive (4WD) tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | John Deere 8770 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Four-wheel Drive (4WD) tractor |
| Lata budowy | 1993 - 1996 8070 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do John Deere 8770 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do John Deere 8770 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do John Deere 8770 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | John Deere |
| Fabryka | Waterloo, Iowa, USA |
| Model | 8770 |
| Marka | John Deere |
Silnik
| Średnica/skok | 4.56x5.06 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 16.5:1 |
| Pojemność skokowa | 496 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | N/A |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | N/A |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 24.5R-32 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 24.5R-32 |
| Waga (transportowa) | 31,438 lbs |
| Rozstaw osi | 134 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 268.9 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | 122.9 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 220 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 38 |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 925 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | 3 (optional) |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | draft sensing |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | 3 (optional) |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | N/A |
|---|---|
| Kąt wysypu | N/A |
| Kąt odwrócenia | N/A |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | N/A |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | N/A |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 articulated 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet discs |
| Kabina | Sound-Gard cab standard. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | 16-speed full power shift |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent (optional) |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 1000 (1.75) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 12 forward and 3 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | Syncro |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | John Deere PowerShift |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center pressure compensated |
|---|---|
| Ciśnienie | 2530 psi |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 38 gal |
| Wydajność pompy | 44.8 gpm |
| Wydajność SVC | 33.3 gpm |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 256 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 242.52 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz