Mahindra 6525
Dane techniczne
| Marka | Mahindra |
|---|---|
| Nazwa modelu | Mahindra 6525 |
| Lata budowy | 2008 - 25 Series |
| Moc | 62 hp |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Mahindra 6525 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 2008 - 25 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Mahindra 6525 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Mahindra 6525 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Mahindra 6525 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | N/A |
| Fabryka | N/A |
| Model | 6525 |
| Marka | Mahindra |
Silnik
| Średnica/skok | 3.50x4.33 inches |
|---|---|
| Moc | 62 |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 166.7 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2100 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | Tier IV |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | direct injection |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 7.5x16 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 14.9x28 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | N/A |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 7-16. Rear: 11.2-24 |
| Długość | 119 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | 11.5 |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 78 in |
Pojemność
| Paliwo | N/A |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | 96 |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II/I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | position and draft control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 3,527 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | N/A |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II/I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 126 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 27 |
| Kąt odwrócenia | 31 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 2,980 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Mahindra ML250 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 104 inches |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | 20 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 72 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | dry disc |
| Kabina | Two-post folding ROPS. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | hydrostatic |
| Napędy końcowe | N/A |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | N/A |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | N/A |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | 540@2385 |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 8 forward and 2 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | N/A |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 55 |
| Napięcie akumulatora | N/A |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | 1 or 2 |
| Całkowity przepływ | 10.5 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 62 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 52 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz