Massey Ferguson 4253
Dane techniczne
| Marka | Massey Ferguson |
|---|---|
| Nazwa modelu | Massey Ferguson 4253 |
| Lata budowy | 1997 - 1999 4200 Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Massey Ferguson 4253 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 1997 - 1999 4200 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Massey Ferguson 4253 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Massey Ferguson 4253 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Massey Ferguson 4253 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Massey Ferguson |
| Fabryka | Coventry, England |
| Model | 4253 |
| Marka | Massey Ferguson |
Silnik
| Średnica/skok | 4.252x4.724 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 201 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 276 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1500 |
| Emisja | Tier III |
| Kontrola emisji | N/A |
| Maksymalna moc | N/A |
| System paliwowy | N/A |
| Ogrzewanie wstępne | intake heater |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 7.5L-15 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 18.4-30 |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | 93 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 60 to 84 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | 159 in |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | 101.18 in |
| Prześwit | 14 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 79 in |
Pojemność
| Paliwo | 33.6 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 13.2 |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | 590 |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | position and draft control |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 4339 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 3417 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 133 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 37 |
| Kąt odwrócenia | 27 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 3755 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Massey Ferguson 1036 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 109 inches |
| Zasięg na ziemi | 80 inches |
| Zasięg wywrotu | 16.5 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 72 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 4.6 s |
| Czas wywrotu łyżki | 3.4 s |
| Czas opuszczania | 3.0 s |
| Czas powrotu | 2.5 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | independent hydraulic wet disc |
| Kabina | Two-post foldable ROPS. Cab optional with air-conditioning. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | inboard planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | electro-hydraulic wet disc |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | 8 forward and 2 reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | SynchroShuttle |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 45 (ROPS) |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 3046 psi |
| Zawory | 2 to 4 |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | 13.2 gal |
| Wydajność pompy | 10 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 85 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 65.6 hp |
| Silnik (netto) | 95 hp |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz