Massey Ferguson 6110
Dane techniczne
| Marka | Massey Ferguson |
|---|---|
| Nazwa modelu | Massey Ferguson 6110 |
| Lata budowy | 1995 - 1997 6100 Series |
| Moc | 71 hp |
| Typ ciągnika | Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Massey Ferguson 6110 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Utility tractor |
| Lata budowy | 1995 - 1997 6100 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Massey Ferguson 6110 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Massey Ferguson 6110 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Massey Ferguson 6110 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Massey Ferguson (a part of AGCO) |
| Fabryka | N/A |
| Model | 6110 |
| Marka | Massey Ferguson |
Silnik
| Średnica/skok | N/A |
|---|---|
| Moc | 71 |
| Kompresja | N/A |
| Pojemność skokowa | 268.5 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 203 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1400 |
| Emisja | Tier IV |
| Kontrola emisji | selective catalytic reduction (SCR) |
| Maksymalna moc | 100 hp |
| System paliwowy | high-pressure common rail direct injection |
| Ogrzewanie wstępne | N/A |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | N/A |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | N/A |
| Waga (transportowa) | N/A |
| Rozstaw osi | N/A |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | N/A |
| Długość | N/A |
| Maksymalna waga | N/A |
| Oś przednia | N/A |
| Oś tylna | N/A |
| Wysokość (kabina) | N/A |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 101.2 in |
Pojemność
| Paliwo | 34.3 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 2 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | II |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | 7562 lbs |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 7710 lbs |
| Haki z przodu | N/A |
| Haki holownicze | N/A |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | II |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | N/A |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 154 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 40 |
| Kąt odwrócenia | 24 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 6080 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Massey Ferguson 1048 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 127 inches |
| Zasięg na ziemi | 86 inches |
| Zasięg wywrotu | 40 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 84 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 6.4 s |
| Czas wywrotu łyżki | 4.1 s |
| Czas opuszczania | 4.3 s |
| Czas powrotu | 2.9 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x2 2WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Cab standard. |
| Blokada dyferencjału | electro-hydraulic front and rear |
| Skrzynia biegów | N/A |
| Napędy końcowe | internal planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540/1000 (1.375) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | N/A |
| Obroty silnika | N/A |
| PTO przednie | N/A |
| Obroty z przodu | N/A |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | N/A |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | N/A |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | 2600 psi |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | N/A |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | 247 psi |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | 13.2 gpm |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 71 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | N/A |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz