Massey Ferguson 8670
Dane techniczne
| Marka | Massey Ferguson |
|---|---|
| Nazwa modelu | Massey Ferguson 8670 |
| Lata budowy | 2009 - 2013 |
| Moc | 290 hp |
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Massey Ferguson 8670 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Row-Crop tractor |
| Lata budowy | 2009 - 2013 |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Massey Ferguson 8670 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Massey Ferguson 8670 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Massey Ferguson 8670 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | N/A |
|---|---|
| Producent | Massey Ferguson |
| Fabryka | Beauvais, France |
| Model | 8670 |
| Marka | Massey Ferguson |
Silnik
| Średnica/skok | 4.37x5.71 inches |
|---|---|
| Moc | 290 |
| Kompresja | 16.7:1 |
| Pojemność skokowa | 512.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2200 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | 1033 lb-ft |
| Prędkość momentu obrotowego | 1500 |
| Emisja | Tier III |
| Kontrola emisji | selective catalytic reduction (SCR) |
| Maksymalna moc | 320 hp |
| System paliwowy | electronic high pressure common rail |
| Ogrzewanie wstępne | thermostart |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 16.9R-28 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 18.4R-42 |
| Waga (transportowa) | 24,250 lbs |
| Rozstaw osi | 122.2 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | 58 to 5 in |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 420/85R34. Rear: 480/80R50 |
| Długość | 223.2 in |
| Maksymalna waga | 38,890 lbs |
| Oś przednia | 4WD |
| Oś tylna | Bar: 4.33 by 105 inches |
| Wysokość (kabina) | 133.1 in |
| Prześwit | N/A |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | N/A |
Pojemność
| Paliwo | 120 gal |
|---|---|
| System hydrauliczny | 39.6 |
Bateria
| Liczba baterii | N/A |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | III, IV |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 26,460 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 21,336 lbs |
| Haki z przodu | III |
| Haki holownicze | Cat. 3 |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | III, IV |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | 11,020 lbs |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 189 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 54° |
| Kąt odwrócenia | 40° |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | 7319 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 5335 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | 4696 lbs |
| Typ ładowarki | Massey Ferguson 1090 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | 139 inches |
| Zasięg na ziemi | 106 inches |
| Zasięg wywrotu | 37 inches |
| Siła wyrywania (łyżka) | N/A |
| Szerokość łyżki | 96 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | 5.3 s |
| Czas wywrotu łyżki | 2.7 s |
| Czas opuszczania | 3.6 s |
| Czas powrotu | 2.2 s |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | hydraulic wet disc |
| Kabina | Cab standard with heat and air-conditioning. Optional heated seat, power adjustable mirrors, and automatic temperature control. |
| Blokada dyferencjału | electro-hydraulic |
| Skrzynia biegów | continuously-variable transmission (CVT) |
| Napędy końcowe | inboard planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 1000E/1000 (1.75) |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | N/A |
| Obroty środkowe | N/A |
| Sprzęgło | electro-hydraulic |
| Obroty silnika | 1000@1970; 1000E@1605 |
| PTO przednie | independent* |
| Obroty z przodu | 1000 (1.375) |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | infinite forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | continuously-variable transmission (CVT) |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | Dyna-VT |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | alternator |
| Ampery ładowania | 240* |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | closed center load sensing |
|---|---|
| Ciśnienie | 2,901 psi |
| Zawory | 4 to 6 |
| Całkowity przepływ | 46.2 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | N/A |
Moc
| Moc silnika | 290 hp |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 250 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | 218.5 hp |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz