Massey Ferguson GC1705
Dane techniczne
| Marka | Massey Ferguson |
|---|---|
| Nazwa modelu | Massey Ferguson GC1705 |
| Lata budowy | 2013 - GC1700 Series |
| Moc | N/A |
| Typ ciągnika | Sub-Compact Utility tractor |
Specyfikacje
Informacje
| Nazwa modelu | Massey Ferguson GC1705 |
|---|---|
| Typ ciągnika | Sub-Compact Utility tractor |
| Lata budowy | 2013 - GC1700 Series |
Części zamienne i komponenty
Łatwo pozyskaj części zamienne do Massey Ferguson GC1705 od naszych partnerów
Szukasz wysokiej jakości części zamiennych do Massey Ferguson GC1705 online!
W kilku prostych krokach znajdziesz części zamienne i oryginalne w przejrzystych katalogach. Niezależnie czy jesteś dealerem czy właścicielem, wskażemy Ci właściwą drogę.
Sprawdź najlepsze oferty naszych partnerów i zamów części zamienne tractor już dziś - na całym świecie.
Zamów części do Massey Ferguson GC1705 już teraz!Produkcja
| Dystrybutor | Massey Ferguson |
|---|---|
| Producent | Iseki |
| Fabryka | N/A |
| Model | GC1705 |
| Marka | Massey Ferguson |
Silnik
| Średnica/skok | 4.37x5.71 inches |
|---|---|
| Moc | N/A |
| Kompresja | 16.7:1 |
| Pojemność skokowa | 512.6 ci |
| Chłodzenie | N/A |
| Cylindry | N/A |
| Paliwo | N/A |
| Prędkość znamionowa | 2600 |
| Szczegóły silnika | N/A |
| Moment obrotowy | N/A |
| Prędkość momentu obrotowego | N/A |
| Emisja | Tier III |
| Kontrola emisji | selective catalytic reduction (SCR) |
| Maksymalna moc | 350 hp |
| System paliwowy | electronic high pressure common rail |
| Ogrzewanie wstępne | thermostart |
| Rozrusznik | electric |
| Napięcie rozrusznika | 12 |
Wymiary i opony
| Ag-przód | 18x8.50-10 |
|---|---|
| Opony tylne rolnicze | 26x12.00-12 |
| Waga (transportowa) | 1433 lbs |
| Rozstaw osi | 57.1 in |
| Prześwit z przodu | N/A |
| Promień skrętu 4WD | N/A |
| Szerokość tylna | N/A |
| Waga (obciążona) | N/A |
| Szerokość z przodu | N/A |
| Opony standardowe (rolnicze) | Front: 420/85R34. Rear: 480/80R50 |
| Długość | 97.6 in |
| Maksymalna waga | 38,890 lbs |
| Oś przednia | 4WD |
| Oś tylna | Bar: 4.33 by 105 inches |
| Wysokość (kabina) | 133.1 in |
| Prześwit | 6.7 inches |
| Promień skrętu 2WD | N/A |
| Wysokość (pokrywa silnika) | N/A |
| Szerokość | 47.25 in |
Pojemność
| Paliwo | N/A |
|---|---|
| System hydrauliczny | N/A |
Bateria
| Liczba baterii | 1 |
|---|---|
| Wolty | 12 |
| Amperogodziny | N/A |
| Ampery rozruchowe | N/A |
Trzypunktowy układ zawieszenia
| Typ tylnego zaczepu | I |
|---|---|
| Podnoszenie tylne | N/A |
| Sterowanie | N/A |
| Podnoszenie z tyłu (na końcach) | 1190 lbs |
| Podnoszenie z tyłu (przy 24"/610 mm) | 21,336 lbs |
| Haki z przodu | III |
| Haki holownicze | Cat. 3 |
| Typ z tyłu / Kategoria zaczepu | I |
| Podnoszenie z przodu (na końcach) | 11,020 lbs |
Dodatki
| Wysokość (do sworznia) | 73 inches |
|---|---|
| Kąt wysypu | 43 |
| Kąt odwrócenia | 20 |
| Siła wyrywania (podnoszenie) | N/A |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy sworzniu) | 678 lbs |
| Podnoszenie do pełnej wysokości (przy 800 mm) | N/A |
| Typ ładowarki | Massey Ferguson DL100 |
| Prześwit, opuszczony łyżka | N/A |
| Zasięg na ziemi | N/A |
| Zasięg wywrotu | N/A |
| Siła wyrywania (łyżka) | 950 lbs |
| Szerokość łyżki | 48 inches |
| Czas podnoszenia do wysokości | N/A |
| Czas wywrotu łyżki | N/A |
| Czas opuszczania | N/A |
| Czas powrotu | N/A |
Mechaniczne
| Podwozie | 4x4 MFWD 4WD |
|---|---|
| Kierownica | N/A |
| Hamulce | wet disc |
| Kabina | Two-post folding ROPS. |
| Blokada dyferencjału | N/A |
| Skrzynia biegów | continuously-variable transmission (CVT) |
| Napędy końcowe | inboard planetary |
Wał odbioru mocy
| Tylny WOM | independent |
|---|---|
| Obroty tylnego WOM | 540 |
| Przekładnia tylnego WOM | N/A |
| Hydrauliczny tylny WOM | N/A |
| PTO środkowe | independent |
| Obroty środkowe | 2000 |
| Sprzęgło | electro-hydraulic |
| Obroty silnika | 1000@1970; 1000E@1605 |
| PTO przednie | independent* |
| Obroty z przodu | 1000 (1.375) |
| Prędkość z tyłu | N/A |
Przekładnia
| Przekładnie | infinite (2-range) forward and reverse |
|---|---|
| Typ przekładni | N/A |
| Pojemność oleju | N/A |
| Nazwa | Dyna-VT |
| Pojemność | N/A |
| Biegi do przodu | N/A |
| Biegi wsteczne | N/A |
Elektryczne
| Ziemia | negative |
|---|---|
| System ładowania | N/A |
| Ampery ładowania | N/A |
| Napięcie akumulatora | 12 |
Hydraulika
| Typ hydrauliki | open center |
|---|---|
| Ciśnienie | N/A |
| Zawory | N/A |
| Całkowity przepływ | 6.3 gpm |
| Ciśnienie w układzie kierowniczym | N/A |
| Pojemność hydrauliki | N/A |
| Wydajność pompy | N/A |
| Wydajność SVC | 4.3 gpm |
Moc
| Moc silnika | N/A |
|---|---|
| WOM (zgłoszona moc) | 18.7 hp |
| Silnik (brutto) | N/A |
| Haki holownicze (testowane) | N/A |
| Silnik (netto) | N/A |
| Przełożenie WOM (zgłoszone) | N/A |
| Hydro WOM (zgłoszone) | N/A |
Komentarze
Zostaw komentarz